• +905323595468

Hakkımızda

Hakkımızda

Ömür Yıkım Hafriyat olarak Ankara ve çevre iller için hafriyat kaldırma ve yıkım işlerini yapıyoruz. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile teknolojiyi birleştirerek sizler için en hızlı ve en güvenli şekilde yıkım ve hafriyat kaldırma işlerinizi hallediyoruz. Son yıllarda ülkemizde hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları sonucunda pek çok kişi oturduğu depreme dayanıksız veya eski binaları yıktırmak istemektedir. Ömür Hafriyat olarak kentsel dönüşüm yıkım işlemlerinizin yanı sıra hurda karşılığı veya normal bina yıkımlarını da gerçekleştiriyoruz. Uzman personelimiz ve son model yıkım araçlarımız ile yıkım güvenliğini ön planda tutarak en son bina yönetmeliği ışığında yıkım işleminizi tamamlıyoruz. Yıkımdan geriye kalan hafriyatı yine kendi araçlarımız ile kaldırarak sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Genel bina yıkımının yanı sıra duvar ve şap yıkımı gibi işlemlerinizi gerçekleştirmek için de bize başvurabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak gerekli bilgileri verdiğinizde uzman personelimiz evinize kadar gelerek gerekli yıkım işlemlerini tamamlamaktadır.

Misyonumuz

Ömür Hafriyat olarak müşterilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz. Bu noktada tamamen yıkım işleri için oluşturduğumuz filomuz ile her türlü yıkım ve hafriyat kaldırma işinizi özenle yaparken çevre ve insan güvenliğini de göz önünde bulunduruyoruz.

Vizyonumuz

Kendimizi geliştirmekten hiç yorulmadan uzun yıllardır Ankara ve çevre illere yıkım hizmeti sunuyoruz. Çağa en uygun olan araçları bünyemize katarken aynı zamanda uzman personelimiz ile yıkım işlerini sizler için sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkarıyoruz. Güler yüzlü hizmet ve uygun fiyat garantisi sunduğumuz müşterilerimiz ile yıkım öncesi ve sonrasında iletişim halinde olarak karşılaştıkları sorunları kendi sorunumuz olarak görüyoruz.